De digitale kaart handler instellen

Gewijzigd op Vr, 11 Apr om 7:07 AM

Het instellen van een digitale kaart handler in je webformulier is eenvoudig. Volg de onderstaande stappen om dit te doen:


  1. Handler Toevoegen: Ga naar de instellingen van je webformulier en kies voor "Handler toevoegen". Selecteer vervolgens "Genereer kaart handler".
  2. Titel en Notities: Vul de titel en notities in. Deze zijn enkel voor intern gebruik en helpen je om de handler later gemakkelijk te herkennen.
  3. Inhoud van de kaart: 
    1. Selecteer het gewenste afbeeldingskiezer element.
    2. Voer de tekst in voor de inhoud van de kaart. Je kunt tokens gebruiken om automatisch inhoud op te roepen die is ingevuld in het webformulier.
  4. Details Afzender: Voer de gegevens van de afzender in. Ook hier kun je tokens gebruiken om automatisch inhoud op te roepen die is ingevuld in het webformulier
  5. Details Ontvanger: Voer de gegevens van de ontvanger in. Gebruik tokens om automatisch inhoud op te roepen die is ingevuld in het webformulier.
  6. PDF Instellingen: Kies het papierformaat en de gewenste template voor de PDF.


Templates


  1. Standaard template Alle items verschijnen onder elkaar.
  2. Template 2: De A4 kan in tweeën worden gevouwen om als wenskaart te gebruiken.
     Deze kaart wordt als volgt geprint op een pagina: zie bijlage "Template2"
  3. Template 3: De A4 kan in vieren worden gevouwen om als een echt kaartje te gebruiken.
    Deze kaart wordt als volgt geprint op een pagina: zie bijlage "Template3"


Door deze stappen te volgen, kun je eenvoudig een digitale kaart handler instellen en configureren voor je webformulier. 


Was dit artikel nuttig?

Dat is fantastisch!

Hartelijk dank voor uw beoordeling

Sorry dat we u niet konden helpen

Hartelijk dank voor uw beoordeling

Laat ons weten hoe we dit artikel kunnen verbeteren!

Selecteer tenminste een van de redenen
CAPTCHA-verificatie is vereist.

Feedback verzonden

We stellen uw moeite op prijs en zullen proberen het artikel te verbeteren